• Rozruszniki o Wysokim Momencie Obrotowym
  • Alternatory i rozruszniki OEM
  • Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
  • Regenerujemy alternatory i rozruszniki od 2012 roku !
  • Regenerujemy filtry czastek stałych !
cart 0

Skontaktuj się z nami

Poznaj Naszą Historię
w Regeneracji Alternatorów i Rozruszników

Jesteśmy doświadczoną firmą specjalizującą się w regeneracji oraz sprzedaży alternatorów i rozruszników od wielu lat. Nasza pasja do motoryzacji połączona z zaangażowaniem w ochronę środowiska skłania nas do oferowania wysokiej jakości, regenerowanych komponentów, które spełniają najwyższe standardy wydajności.

Dowiedz się więcej

Z dumą prezentujemy się jako firma z bogatym dorobkiem w dziedzinie regeneracji alternatorów i rozruszników. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że możesz polegać na naszym profesjonalizmie i rzetelności. Cieszymy się uznaniem wielu klientów, którzy docenili nasze umiejętności i podejście do naprawy kluczowych komponentów pojazdów.

Nasza firma to zespół ekspertów, posiadających nie tylko niezbędną wiedzę, ale i pasję do dziedziny regeneracji alternatorów i rozruszników. Długoletnie praktyki sprawiły, że jesteśmy w stanie skutecznie naprawiać oraz przywracać do życia te kluczowe elementy układu elektrycznego pojazdów. Nasz zespół pracowników to wyszkoleni fachowcy, dla których naprawa alternatorów i rozruszników to nie tylko praca, ale i pasja.

Bez względu na rodzaj problemu związanego z elektryką pojazdową, możesz być pewien, że my znajdziemy dla niego rozwiązanie. Oferujemy kompleksowe podejście do naprawy, zapewniając nie tylko skuteczne rozwiązania, ale i bezpieczeństwo oraz wydajność naprawionych komponentów.

Nasza pewność co do jakości świadczonych usług wyraża się 12-miesięczną pisemną gwarancją na nasze produkty. To dla naszych klientów dodatkowa pewność, że mogą polegać na trwałości i niezawodności naszych napraw.

W kwestii dostawy, dbamy o wygodę naszych klientów. Koszty wysyłki są transparentne, a opcje, takie jak paczkomat czy przesyłka za pobraniem, pozwalają dostosować zamówienie do indywidualnych preferencji.

S.C. "Game Center" Jarosiński Adam Suchanek Bogusław

Nasze biuro

Marszałka Józefa Piłsudskiego 62g
48-303 Nysa
Telefon: +48 734 734 682 / +48 734 734 684
WhatsApp: Chat on WhatsApp
Email: auto-starter24@nysa.com.pl
<
Loading . . .
Zadaj pytanie on-line